x
e k o k o m

Технологічна обв'язка

Впровадження нового обладнання та технологій або модернізацію існуючого виробництва наша компанія здійснює відповідно до останніх світових концепцій. Колектив висококваліфікованих фахівців реалізує ваші ідеї у молочній галузі з використанням найсучасніших систем проектування та моделювання технологічних процесів.


Ми пропонуємо три основні рівні технологічної обв'язки обладнання


Низький рівень технологічної обв'язки

Найменший рівень технологічної обв'язки вимагає багато ручної праці, безпека процесів і якість продукції, що виробляється, більшою мірою залежить від кваліфікації оператора:

- Транспортування молока та миючих розчинів здійснюється по лінії з ручними клапанами.

- Приєднання продуктових ліній до CIP-трубопроводів здійснюється перемиканням відводів на розподільній панелі.

- Упаковка, маркування та транспортування готового продукту здійснюються вручну.


Середній рівень технологічної обв'язки

Середній рівень технологічної обв'язки зменшує ручну працю, підвищує безпеку виробництва та якість продукції, обмежує роль оператора:

- Транспортування молока та миючих розчинів здійснюється по лінії з автоматичними клапанами.

- Приєднання продуктових ліній до CIP-трубопроводів здійснюється перемиканням відводів на розподільній панелі з індикацією їх положення.

- Упаковка, маркування та транспортування готового продукту механізовані, але повністю не виключають ручну працю.Високий рівень технологічної обв'язки

Найбільший рівень технологічної обв'язки практично виключає ручну працю та створює умови повної безпеки. Змінюється роль оператора – він звільняється від повторюваних дій і має у своєму розпорядженні час для аналізу та оптимізації технологічних процесів:

- Транспортування молока та миючих розчинів здійснюється по лінії з автоматичними клапанами.

- Приєднання продуктових ліній та об'єктів до CIP-трубопроводів здійснюється за допомогою автоматичних протизмішувальних клапанів.

- Упаковка, маркування та транспортування готового продукту здійснюються транспортними конвеєрами, що виключають ручну працю.