x
e k o k o m

Молокозсідальний фермент

Для виробництва твердих та м'яких сирів, сирів з чеддеризацією, розсольних сирів, сирних виробів пропонуємо сухий молокозсідальний фермент «Ренін» біофабрики «Лактіна».


Ренін отриманий з рекомбінантного хімозину, що ферментується Mucor mieсhei. Має високу мікробіальну чистоту та високу протеолітичну активність – 750 000 од. Має виражену розщеплюючу дію на каппа-казеїн, що зумовлює хороше утворення згустку. Сприяє збільшенню виходу готового продукту та правильному формуванню його органолептичних показників (розвиток аромату та текстури).


Фермент дуже термолабільний, що виключає можливість появи гіркоти в продукті в процесі його дозрівання та зберігання. Діє однаково добре в молоці з підвищеною і зниженою кислотністю, активний в сичужнов'ялій (наявність інгібіторів) сировині.


Ренін виробляється відповідно до високих вимог інстанцій охорони здоров'я в Євросоюзі і має гарну репутацію завдяки стабільно високій якості та збереженню своїх властивостей у процесі зберігання після розкриття упаковки.


Тривалість зсідання становить від 20 до 40 хвилин залежно від сировини та дози внесення.