x
e k o k o m

Одним з основних факторів отримання високоякісної та конкурентоспроможної кисломолочної продукції є правильний підбір заквашувальних культур з урахуванням сировинних особливостей, способу виробництва та смакових уподобань споживача.


Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент фагостійких багатоштамових культур молочнокислого та змішаного бродіння для резервуарного та термостатного способу виробництва кефіру та кефірних продуктів.


Симбіотичні культури змішаного бродіння використовуються для виробництва класичного кефіру з вмістом грибків і вираженим щиплячим смаком, характерним для кефіру радянських часів, що володіє лікувально-профілактичними властивостями. До складу цих культур крім молочнокислих бактерій входять також дріжджі та оцтовокислі бактерії. Вони характеризуються помірним газоутворенням, що дозволяє запобігти здуттю упаковки.


Для виробництва кефіру та кефірних напоїв (з або без фруктових наповнювачів) методом швидкого сквашування пропонується ряд заквашувальних культур молочнокислого бродіння. Одержуваний продукт з використання таких культур набуває підвищеної щільності, свіжого аромату і м'якого смаку. До складу цих заквасок не входять кефірні дріжджі.

При використанні культур із підвищеною кількістю термофільних молочнокислих паличок сквашування протікає протягом меншого проміжку часу (4-6 годин).


З огляду на високу активність культури добре працюють у суміші з низьким вмістом сухих речовин або з частковою заміною молочного жиру. Мають стабільно низьке пост-окислення та широкий фагоальтернативний ряд.


Зважаючи на зміни якісних характеристик сировини (у зв'язку з сезонністю) ми допоможемо вам підібрати закваски, що відповідають за необхідну в'язкість, щільність та стабільні органолептичні показники готових продуктів.


В асортименті також представлені добавки до основної культури у вигляді структуроутворюючого термофільного стрептокока (застосовуються у фальсифікованій або рослинно-молочній сировині замість стабілізаторів) та кефірних грибків (для надання більш вираженого щиплячого смаку).


Щоб підкреслити неповторність смакових особливостей вашого продукту, можливий індивідуальний підбір чистих штамів використовуваних культур.